Karaman’a 5 milyonluk laboratuvar müjdesi

Karaman'a 5 milyonluk laboratuvar müjdesi

Ak Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne 5 milyonluk laboratuvarın kurulacağının müjdesini verdi

21 Kasım 2022 - 16:34 - Güncelleme: 21 Kasım 2022 - 16:38

Ak Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne 5 milyonluk laboratuvarın kurulacağının müjdesini verdi.
 Çağlayan, yaptığı açıklamada; " KMÜ Tıp Fakültemize hayırlı olsun. Tıp Fakültemize 5 milyonluk laboratuvar kuruyoruz. Hem öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim almaları, hem de öğretim üyelerimizin araştırma faaliyetlerine destek olmak için 5 milyonluk laboratuar kuruyoruz.

Cumhurbaşkanımız 5 milyonluk bütçeyi onayladı. KMÜ Rektörlüğümüz alım süreçlerini başlattı. Bir taraftan Tıp Fakültemizin binasını yapmak suretiyle fiziki alt yapısını güçlendirirken, bir taraftan da araştırma geliştirme alt yapısını güçlendiriyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan başta, YÖK Başkanımız Sn. Prof.Dr. Erol Özvar, Karaman Valimiz Sn. Tuncay Akkoyun, KMÜ Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Hüseyin Karaman ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karaman'da şafak operasyonunda gözaltına alınan şüphelilerden 6'sı adliyeye sevk edildi
Karaman'da şafak operasyonunda gözaltına alınan şüphelilerden...
Belediye Başkanı Zorlu'dan madencilere anlamlı hediye
Belediye Başkanı Zorlu'dan madencilere anlamlı hediye