’Karaman Yeniden AK Belediyecilikle Buluşacak’

'Karaman Yeniden AK Belediyecilikle Buluşacak'

AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Avukat Mevlüt Akgün, yoğun bir tempoda çalışmalarına devam ediyor.

26 Ocak 2024 - 14:59 - Güncelleme: 26 Ocak 2024 - 15:12

AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Avukat Mevlüt Akgün, yoğun bir tempoda çalışmalarına devam ederken, 31 Mart'ta gerçekleşecek olan Yerel Seçim sürecinde AK Parti'nin Karaman'daki deneyimli isimlerinden Eski İl Başkanı Kerim Dereli, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı'nı üstlenecek.

Dereli, seçim sürecine dair yaptığı açıklamada, "Enerjimizi gereksiz tartışmalara değil, seçim gündemine odaklamalıyız. 31 Mart gecesi elde edeceğimiz zaferi hedefimize koymalıyız." çağrısında bulundu.

Dereli, tüm siyasi partilerin saha çalışmalarına başladığını vurgulayarak, AK Parti içinde motivasyon ve odaklanmanın oldukça yüksek olduğunu ifade etti. Karaman tarihinde önemli bir dönüm noktası olan bu yerel seçime hazır olduklarını belirten Dereli, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

UNUTMAYALIM; "GAYEMİZ ŞAHISLAR DEĞİL ŞAHISLARDA TECELLİ EDEN HİZMETTİR”

“Karaman tarihindeki en kritik seçimlere tüm kademelerimizle hazırız. Ana kademe teşkilatlarımız, gençlik ve kadın kollarımız ve mahalle temsilcilerimizle birlikte hepimiz kurumsal olarak iyi bir organizasyonla çalışıyoruz. Bunun yanında geçmişte teşkilatımızın çeşitli kademelerinde görev almış ya da bu davaya gönül vermiş tüm kardeşlerimizin saha çalışmalarında ve sosyal medyada destek vereceğine inanıyoruz. Unutmayalım ki, kişiler gelip geçicidir, ancak davamız kalıcıdır. Anlaşmazlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakarak enerjimizi gereksiz tartışmalara değil, seçim gündemine yoğunlaştıralım. 31 Mart gecesi kazanacağımız zafere odaklanalım. Gayemiz şahıslar değil, şahıslarda tezahür eden halka hizmettir. Biz koltuklara değil hizmete talip olan bir Genel Başkan olan Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatları olarak halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğunun bilinci ile çalışıyoruz” dedi.

Dereli, seçim çalışmalarına katkı sağlayan tüm teşkilatlara teşekkür ederek, seçimlerin memleket ve millet için hayırlar getirmesini temenni etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karaman'da damat, kayınvalidesini ve kayınbabasını bıçakladı
Karaman'da damat, kayınvalidesini ve kayınbabasını bıçakladı
Karaman'da takla atan otomobilin içerisinde sıkıştılar
Karaman'da takla atan otomobilin içerisinde sıkıştılar