Ekipman Desteği Devam Ediyor

Ekipman Desteği Devam Ediyor

Karaman Ziraat Odası olarak göreve geldiğimiz günden bu yana köylerimizin ekipman ihtiyacının tespit edilip, en verimli şekilde projelendirilip, köylerimize teslim edilmesi konusunda çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

05 Haziran 2018 - 12:31

Karaman Ziraat Odası olarak göreve geldiğimiz günden bu yana köylerimizin ekipman ihtiyacının tespit edilip, en verimli şekilde projelendirilip, köylerimize teslim edilmesi konusunda çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu bağlamda Karaman Merkez Seyithasan Köyü Muhtar ve Delegemiz Recep DİNÇER’e Toz Kükürt Atma Makinası teslim edilmiştir.
Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Karaman Ziraat Odası Başkanımız Recep MUĞLU;
"Şahsım ve Yönetim Kurulu üyelerim fırsat buldukça çiftçilerimiz ve muhtarlarımızla bir araya gelip istişare ve değerlendirme toplantıları düzenliyoruz. Bu toplantılarda çiftçilerimiz ve muhtarlarımızın talep ve isteklerini eksiksiz olarak toplayarak, Odamız bünyesindeki, konusunda uzman Ziraat Mühendislerimizin de teknik bilgilerinden faydalanıp, toplanan talepleri en verimli ve sorunsuz olacak şekilde projelendirip, çiftçilerimize ekipman desteği olarak geri dönmesini sağlıyoruz. Bu ekipmanların projelendirilip üretilmesi noktasında öncelik Karaman makine üreticileri olacak şekilde, yurdun her tarafından uzman makine ekipman üreticileri ile koordinasyonlu şekilde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Ekipman Desteği kapsamında Toz Kükürt Atma Makinasını  ilimiz Seyithasan Köyüne teslim etmiş bulunmaktayız. Karaman Ziraat Odası olarak ilerleyen zamanda da Çiftçilerimize ekipman desteklerimiz hız kesmeden devam edecektir" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Tuncay Akkoyun Mecidiye Köyü'nde
Vali Tuncay Akkoyun Mecidiye Köyü'nde
Kağnıcı;
Kağnıcı; "Hiçbir gencimizin gelecek kaygısı kalmayacak"